Nastává čas stylových firemních dárků

Nastává čas stylových firemních dárků

Firemní dárky se staly pro spoustu firem naprostou nezbytností. Darování milé pozornosti váženým obchodním partnerům, zákazníkům a spolupracovníkům upevní vzájemné vztahy. Možná je však na čase zamyslet se nad formou těchto dárků. Firemní propisky, hrnky a kalendáře. Běžné dárky, které jako by křičely do světa: „Vystavte si naše firemní logo.“ Takové dárky většinou končí vzadu na poličce nebo hluboko ve skříni či šuplíku.

Přemýšleli jste někdy nad tím, jak by to vypadalo, kdyby Vaši firemní přátelé dostali dárek, nad kterým se jim skutečně rozzáří oči? Láhev dobrého vína je právě takovým poslem radosti. Pokud je potom víno uloženo ve sklepě, rozhodně tam nezůstává zapomenuto. Čeká jen na vhodnou příležitost.

Vína se stanou součástí Vaší firemní identity

Získáte skutečně originální dárek, který se zároveň stává důstojnou reklamou. Na etiketu Vám natiskneme cokoliv. Logo, věnování, oblíbený motivační citát. Pomůžeme Vám i s grafickým návrhem. Kromě etiket tiskneme také dolepky na láhve nebo dárkové krabice, visačky, zlaté samolepicí medaile. Gravírujeme motivy laserovou metodou přímo na sklo.

Na balení záleží. Víno pečlivě uložené v dřevěné krabici vypráví mnohem luxusnější příběh než to, které je ledabyle položeno na stůl. Když přijmete tento fakt, Vaše firemní dary budou skutečným zážitkem, který u obdarovaného už při předání vyvolá radost.

Potřebujete poradit s výběrem?

Rádi pomůžeme. Zavolejte nebo napište. Společně najdeme řešení na míru potřebám Vaší společnosti. Těšíme se na Vás.

o autorovi

Sdílet