Firemní víno, které potěší vaše kolegy a obchodní partnery

Firemní víno, které potěší vaše kolegy a obchodní partnery

Nastává čas stylových firemních dárků

Firemní dárky se staly pro spoustu firem naprostou nezbytností. Darování milé pozornosti váženým obchodním partnerům, zákazníkům a spolupracovníkům upevní vzájemné vztahy. Možná je však na čase zamyslet se nad formou těchto dárků. Firemní propisky, hrnky a kalendáře. Běžné dárky, které jako by křičely do světa: „Vystavte si naše firemní logo.“ Takové dárky většinou končí vzadu na poličce nebo hluboko ve skříni či šuplíku.

Přemýšleli jste někdy nad tím, jak by to vypadalo, kdyby Vaši firemní přátelé dostali dárek, nad kterým se jim skutečně rozzáří oči? Láhev dobrého vína je právě takovým poslem radosti. Pokud je potom víno uloženo ve sklepě, rozhodně tam nezůstává zapomenuto. Čeká jen na vhodnou příležitost.

Víno jako exkluzivní firemní dárek

Kvalitní víno z Pálavy ocení Vaši obchodní partneři, zákazníci i zaměstnanci. Uzavření významného kontraktu nebo schůzka s váženým dodavatelem? Darovaná láhev určitě posvětí Vaše dobré vztahy.

Máte spokojené zaměstnance? Výzkumy spokojenosti v zaměstnání poukázaly na zajímavou skutečnost. Potřeba ocenění stojí v žebříčku potřeb výše, než otázky spojené se zvýšením platu. Dopřejte tedy svým zaměstnancům pocit důležitosti a obdarujte je láhví kvalitního vína s ručně psaným vzkazem. Pochvalný lísteček si lidé často schovají nebo vystaví. A víno si o to více vychutnají.

Vína se stanou součástí Vaší firemní identity

Získáte skutečně originální dárek, který se zároveň stává důstojnou reklamou. Na etiketu Vám natiskneme cokoliv. Logo, věnování, oblíbený motivační citát. Pomůžeme Vám i s grafickým návrhem. Kromě etiket tiskneme také dolepky na láhve nebo dárkové krabice, visačky, zlaté samolepicí medaile. Gravírujeme motivy laserovou metodou přímo na sklo.

Na balení záleží. Víno pečlivě uložené v dřevěné krabici vypráví mnohem luxusnější příběh než to, které je ledabyle položeno na stůl. Když přijmete tento fakt, Vaše firemní dary budou skutečným zážitkem, který u obdarovaného už při předání vyvolá radost.

Víno a dobré vztahy patří k sobě

Možná se právě nemůžeme scházet, jak bychom si přáli. Brzy se však situace určitě zlepší. Náš nově zrekonstruovaný, plně klimatizovaný, útulný vinný sklep z 16. století Vám potom bude plně k dispozici. Pojme až 85 lidí.

K příležitosti pořádání firemní akce spojené s degustací vína se výborně hodí gravírované sklenice s vyznačením této události. Stanou se příjemnou vzpomínkou na chvíle strávené v dobré společnosti s lahodným vínem a chutným pohoštěním.

Vaši obchodní partneři si zaslouží to nejlepší

Prokažte jim svým darem úctu. Lidé mají vytříbený cit pro styl obdarovávání. Čím prestižnější partner, tím vyšší požadavky na exkluzivitu. Funguje to i obráceně. Čím více si dáte na dárku záležet, tím lepší dojem zanecháte. Vaše prestiž roste. A všichni dobře víme, že ve světě obchodu jsou vztahy tím nejdůležitějším artiklem. Kromě vína proto s rozmyslem volte také formu jeho darování. Luxusní balení s prvky firemní identity působí vkusně a zanechá u obdarovaného hluboký dojem.

Hledáte vhodný dar pro toho, kdo zrovna slaví životní jubileum? Nabízíme vína, která svým ročníkem korespondují s rokem narození. Náš archivní sklep v sobě ukrývá téměř 70 000 lahví archivního vína. Jejich stáří sahá až do roku 1925. Gravírovaná sklenice s věnováním exkluzivní set skvěle doplní.

Možná jsou vašimi partnery lidé, kteří mají rádi kontrolu nad výběrem. Pro takové jsme připravili dárkové poukazy v různých cenových hladinách. Vkusně zabalená sklenice na víno s poukazem na vlastní výběr určitě potěší obchodní partnery, kteří se rádi rozhodují sami.

Potřebujete poradit s výběrem?

Rádi pomůžeme. Zavolejte nebo napište. Společně najdeme řešení na míru potřebám Vaší společnosti. Těšíme se na Vás.

o autorovi

Sdílet