VINAŘSTVÍ PAULUS PAVLOV

VINAŘSTVÍ PAULUS PAVLOV RULANDSKÉ VE VINOHRADĚ

Styl

Naším úkolem je vytvořit nezaměnitelný styl vína. Začínáme už ve vinohradu, kde pro naše vína vybíráme nejlepší hrozny, plody révy vinné, která je obhospodařována v integrované produkci. Naše hlavičky – keře jsou stříhány na 1 tažeň a 6 – 8 oček. To znamená, že réva má dostatek živin pro její růst, vývoj a dozrávání hroznů, které dosahují vyšší vyzrálosti a nejvyšší kvality.

Záměrně se snižuje výnosnost a v období zaměkávání se provádí probírky, při kterých dochází k regulaci úrody hlaviček a dalšímu snížení výnosu. Hrozny musí být ve 100% zdravotním stavu. Podmínkou je, že žádná šarže nepřesáhne limitované množství (1 000 lahví). Výjimečná vína vznikající touto technologií jsou postupně nabízená přímo ve vinném sklepě Paulus v Pavlově.

Vinobraní, které vzhledem k rozloze našich vinic a také vzhledem k šetrnosti k hroznům provádíme pouze způsobem ručně, za neocenitelné pomoci našich přátel, rodiny, známých bez použití jakékoliv techniky.

Vína našeho vinařství jsou zaměřena na ty, kteří objevují nové pocity, pro ty, kteří jsou milovníci vína a také pro ty, kteří chtějí být překvapení novými chutěmi a vůněmi.

Naším nejdůležitějším úkolem je vytvořit vína, která budou nezaměnitelná, při tom lehce čitelná. Snažíme se aby, jste opravdu našli nepřekonatelnou krásu Pálavy v každé láhvi tak jak zní naše motto.